sobota, Wrzesień 23, 2017

Polski telewizor – czy możemy go zakupić?

0

Rzadko kto z nas zwraca uwagę na miejsce produkcji kupowanych artykułów. Zwykle patrzymy na cenę oraz na właściwości czy skład. Gdy jednak chcesz wspierać polską gospodarkę, warto patrzeć na kraj, z którego pochodzi dany artykuł.

Jakość obrazu HD-CVI

0

Monitoring analogowy i sygnał jakości HD? Teraz to możliwe, ponieważ na rynku pojawił się rejestrator BCS HD-CVI, co rozpoczęło zupełnie nową erę w historii analogowych systemów monitoringu. Umożliwia to obraz w jakości HD oraz danych telemetrycznych za pomocą kabla koncentrycznego. Cena wcale nie jest wysoka, jak za taką możliwość nawet bardzo przyzwoita. Poniżej krótko zostaną opisane zastosowania w transmisji wideo, transmisji danych telemetrycznych, zasięg transmisji oraz montaż i możliwości współpracy tego sprzętu. Kamery HD-CVI dostępne są w sklepie Montersi.pl pod adresem: https://www.montersi.pl/monitoring-hd-cvi

Domowa biblioteczka – jak zaaranżować przestrzeń do czytania?

0

Masz pokaźną kolekcję książek? Lubisz zatopić się w lekturze? A może Twoi domownicy nie wyobrażają sobie dnia bez kontaktu z twórczością ulubionego autora? W takiej sytuacji potrzebujecie odpowiedniego miejsca, w którym przechowacie zbiory i będziecie mogli w spokoju oddać się lekturze. Czego potrzebujesz do stworzenia takiej przestrzeni? Przydadzą się drzwi dźwiękoszczelne i panele przystosowane do ogrzewania podłogowego. Dlaczego? Sprawdź!

Okna PCV czy drewniane – na co warto się zdecydować?

0

Dzisiaj w sprzedaży możemy znaleźć szeroką gamę okien doskonałych do domów jednorodzinnych. Dwa główne rodzaje okien dostępnych u sprzedawców to okna PCV oraz drewniane. Czym różnią się między sobą? Na które z nich warto się zdecydować?

Pielęgnacja roślin balonowych latem – jak dbać o kwiaty doniczkowe?

0

Lato to najbardziej wymagająca pora roku dla wszystkich roślin, zwłaszcza tych zasadzonych w doniczkach na balkonach. Bardzo wysoka temperatura, okresy bez wody oraz pojawiające się choroby osłabiają znacznie okazy rosnące na świeżym powietrzu. Co zrobić, aby kwiaty na balonie dobrze rosły? Poznaj najważniejsze zasady ich pielęgnacji.

Cięcie wodą marmuru – jak to działa?

0

Marmur jest jednym z najlepszych i najpiękniejszym materiałem dekoracyjnym. Wykorzystuje się go do dekoracji zewnętrznych fragmentów budynków, jak również wnętrz. Zwiększenie możliwości aranżacyjnych możliwe jest dzięki nowoczesnym metodom obróbki – w szczególności cięciu wodą.

Wpływ cynkowania ogniowego na środowisko

0

Dzisiejsza świadomość ekologiczna konsumentów wymusza niejako na przedsiębiorcach poszukiwania metod i technik przyjaznych środowisku. Odnosi się to do większości gałęzi przetwórstwa i przemysłu.

Nowoczesne okna dachowe na miarę

0

Jednym z istotniejszych elementów przy wyborze projektu domu jest konstrukcja i rodzaj. Do wyboru są domy parterowe, które w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością, domy z pełnym piętrem oraz projekty z poddaszem użytkowym. Te ostatnie – mimo sporej grupy przeciwników – zdają się wcale nie tracić na popularności.

Czym jest tak naprawdę dom ekologiczny?

0

Przy budowie własnego domu jednorodzinnego tylko niektórzy z nas biorą pod uwagę kwestie ekologii. Skupiamy się przede wszystkim na tym, aby inwestycja nie była zbyt kosztowna i nie zajęła nam zbyt dużo czasu. Jednak przyszłościowe myślenie się opłaca. Wybudowanie domu ekologicznego teraz, gdy ceny energii stale idą w górę, to przyszłościowa decyzja.

Czy meble skandynawskie pasują do nieskandynawskiego wnętrza?

0

Obecnie rynek aranżacji wnętrz cierpi na przesycenie stylów, sezonowych trendów czy tendencji do mieszania wszystkiego po trochu przy urządzaniu mieszkania, a to z powodu nowych odkryć, porad specjalistów czy ofert sklepów meblowych. Jak się mają do tego meble skandynawskie?