Rozważasz przeprowadzkę na przedmieścia? Marzy Ci się spokojne, sielskie życie w sennej atmosferze i otoczeniu połaci zieleni? Chcesz mimo to utrzymać wysokie standardy mieszkaniowe, a praca nie pozwala na zbytnie oddalenie się od aglomeracji? Na szczęście istnieje idealne rozwiązanie, nie wymagające żadnych wyrzeczeń ani kompromisów. Swój raj na ziemi odnajdziesz tuż pod Warszawą. W sielskiej atmosferze… W miasteczku Walendów, zaledwie 10 kilometrów od tętniącej życiem stolicy, znajduje się całkiem inny, niemalże baśniowy świat.

Pozostawione w tyle wieżowce są już niewidoczne, a powietrze, zamiast nieprzyjemnych zapachów spalin, przesycają rześkie aromaty natury. Właśnie tam, w doborowym sąsiedztwie Lasów Sękocińskich i kompleksu urokliwych stawów, powstało zachwycające osiedle, które dla wielu stało się oazą spokoju i wytchnienia. Nie znajdzie się tam bezsensownego pośpiechu ani nieustannego hałasu. To miejsce stworzone z myślą o ludziach, którzy od życia chcą czegoś więcej niż wykańczająca gonitwa, będąca udziałem mieszkańców miast.

Luksus w otoczeniu przyrody

Kameralne osiedle Ventana (www.ventana.pl) oferuje wszystko to, czego szukają rodziny uciekające od wielkomiejskiego zgiełku. W malowniczo położonych, otulonych przyrodą domach czas zwalnia do tego stopnia, że aż trudno uwierzyć, jak blisko Warszawy usytuowany jest cały kompleks. Nietuzinkowy design przestronnych domów przykuwa uwagę, idealnie komponując się z zielenią terenów. Zacisze luksusowych rezydencji, zaprojektowanych w duchu nowoczesnej klasyki, pozwala skryć się przed światem i skupić na tym, co naprawdę w życiu istotne – na najbliższych osobach. Właśnie dlatego osiedle Ventana cieszy się tak dużym zainteresowaniem rodziców, chcących zapewnić pociechom optymalne warunki do rozwoju w zgodzie i harmonii z naturą. Jednocześnie na terenie osiedla funkcjonuje wiele udogodnień podnoszących komfort zamieszkania: od osiedlowego parku, poprzez plac zabaw dla najmłodszych, aż po kort tenisowy i stylowy Club House, przeznaczony do wyłącznej dyspozycji mieszkańców osiedla.

Gwarancja bezpieczeństwa

Czego chcieć więcej? Może poczucia bezpieczeństwa? Deweloperzy pomyśleli także o tym, kwestię bezpieczeństwa mieszkańców osiedla traktując wręcz priorytetowo. Gwarancją błogiego, niezmąconego obawami snu jest całodobowa ochrona, nieustannie monitorująca zamknięty teren osiedla. Dzięki temu Ventana jest nie tylko miejscem przyjaznym dzieciom, ale też daje pewność co do ich bezpieczeństwa. Trudno wyobrazić sobie bardziej korzystne warunki.