naklejki

Czy Tobie też naklejki kojarzą się jedynie z dziecięcymi zabawami? Na pewno zmienisz swój sposób myślenia, gdy zapoznasz się z ofertą nowoczesnej pracowni dekoracji. Współczesne urządzenia dają wiele możliwości w zakresie produkcji naklejek. Są one nie tylko niezwykle estetyczne i efektowne, ale również funkcjonalne. Przydają się do realizacji takich funkcji, jak: informacyjna, edukacyjna, ostrzegawcza, reklamowa.  

Pracownia naklejek Akatja

Strona internetowa pracowni dekoracji Akatja, już po pierwszym rzucie oka, zachwyca obszernością oferty. Wśród zadowolonych klientów firmy znajdują się zarówno osoby prywatne, jak i różnego typu przedsiębiorstwa i podmioty publiczne. Można tu nabyć produkty gotowe, jak również zamówić wyroby z opcją personalizacji. Dzięki temu naklejki Akatja mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Przy czym należy podkreślić, że w asortymencie firmy znajdziemy nie tylko naklejki, ale także tabliczki, plakaty, szyldy oraz szablony. Każdy z tych artykułów charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dbałością o szczegóły oraz przyjemną kolorystyką. Na firmowej stronie sklepu publikowane są ciekawe informacje w zakresie możliwości zastosowania sprzedawanych produktów oraz sposobów ich aplikacji lub montażu. Co istotne, aby przekonać się, że naklejki są godne zakupu, za pomocą infolinii można zakupić ich wybrane próbki.

Naklejki dedykowane dzieciom

Oferta dedykowana dzieciom robi wrażenie. Katalog produktów obejmuje naklejki i tabliczki przeznaczone do przyklejenia lub zawieszenia w żłobkach, przedszkolach, szkołach, szpitalach i przychodniach dziecięcych. Znajdują się tu także wyroby, które z powodzeniem wykorzystamy w dziecięcym pokoju.

W asortymencie są naklejki na ściany, schody, meble, drzwi oraz naklejki motywacyjne. Ogromne wrażenie robią treści umieszczone na naklejkach edukacyjnych. W opcji są naklejki zachęcające do właściwego zachowania oraz przydające się w trakcie nauki. Pomieszczenia, w których przebywają dzieci, można przyozdobić między innymi naklejkami uczącymi: części ciała, literek, cyferek, języków obcych, języka polskiego, chemii, fizyki, przyrody, geografii. Zakres tematyczny jest zatem bardzo szeroki.

Dużym zainteresowaniem przedstawicieli przedszkoli i szkół cieszą się naklejki podłogowe. Stanowią one wspaniały pretekst do zabawy i nauki. Sklep oferuje naklejki w postaci ścieżek sensorycznych o różnej tematyce. Produkty te mogą przedstawiać składniki przyrody (kamienie, drzewa, rośliny, zwierzęta) lub geometryczne kształty (na przykład: ścieżka składająca się z kwadratów, kółek, trójkątów).

Naklejki dedykowane dorosłym

Nie mniej rozbudowana jest oferta naklejek dla osób dorosłych. W sprzedaży są egzemplarze, które przydadzą się w różnych branżach, w tym kosmetycznej, fryzjerskiej, budowlanej. Naklejki pełnią rolę informacyjną i reklamową. Można nimi estetycznie ozdobić witrynę lub drzwi wejściowe. Fajną propozycją są na przykład naklejki obwieszczające godziny otwarcia.

Godne uwagi są również naklejki bhp. Dzięki nim poinformujemy klienta o konieczności włożenia maseczki, zachowania odpowiedniej odległości lub konieczności dezynfekcji rąk. Podmioty publiczne zainteresowane są także tabliczkami z nazwą urzędu, godłem Polski czy oznaczeniem konkretnych pokoi (m.in. o treści: Dyrektor, Sekretariat, WC, Sala konferencyjna).