Na polskim rynku budowlanym dostępnych jest wiele przeróżnych materiałów służących do wykonywania pokryć dachowych. Przez wiele osób ceniona jest firma Traffic Blachy&Dachy, która obecnie jest oficjalnym dystrybutorem blachodachówki Blachotrapez. Dystrybucja kierowana jest głównie na województwo podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie oraz mazowieckie. Oprócz tego towary coraz częściej kupują zagraniczni klienci, którzy doceniają materiały za wysoką jakość i precyzje wykonania.

W głównej mierze firma Traffic Blachy&Dachy zajmuje się zaopatrzeniem punktów handlowych i placówek prowadzonych przez niezależnych partnerów w produkty takie jak:

 • blachodachówka
 • blacha trapezowa
 • rąbek stojący
 • blacha elewacyjna
 • blacha konstrukcyjna

Firma Traffic Blachy&Dachy to czołowy dystrybutor materiałów służących na pokrycia dachowe w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia rzeszę wykwalifikowanych pracowników.

Firma Blachotrapez i jej produkty

Firma Traffic Blachy&Dach jest oficjalnym dystrybutorem blachodachówki, pokryć dachowych i elewacyjnych, wraz z pokrewnymi dodatkami, akcesoriami oraz obróbkami blacharskimi pochodzącymi od renomowanego producenta Blachotrapez. Oprócz tego towary produkowane przez firmę Blachotrapez można nabyć u licznych pośredników (ponad 450 punktów – HURT) oraz we własnej sieci sprzedaży detalicznej prowadzonej przez Blachotrapez (125 Oddziałów firmowych na terenie całego kraju). Dodatkowo pokrycia dachowe i akcesoria Blachotrazpez są stale eksportowane, głównie na: Słowację, Czechy, Węgry, Rumunię, Białoruś, Litwę oraz Ukrainę. Rozbudowana sieć dystrybucji oraz współpraca z renomowanymi dystrybutorami np. Traffic Blachy&Dachy pozwala na kompetentną obsługę i wysoki standard działania.

Nowości dostępne w Traffic Blachy &Dachy

Firma Blachotrapez dostarcza swoje produkty dla Traffic Blachy&Dachy i dzięki temu poszerza swój rynek zbytu. Nowością oferowaną przez Traffic Blachy&Dachy jest blachodachówka od Blachotrapez – German Simetric.
German Simetric to precyzyjnie wykonana blachodachówka, która wygląda estetycznie i ukazuje klasyczne piękno. Chętnie sięgają po nią właściciele domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. German Simetric doskonale sprawdza się na prostych i skomplikowanych konstrukcjach dachowych.

Opisując blachodachówkę German Simetric należy wskazać jej główne zalety:

 • symetryczna i modułowa
 • nowoczesny i atrakcyjny wygląd
 • łatwa w montażu
 • lekkość i modułowość
 • wykonana z wysokiej jakości surowca
 • odporna na ścieranie i zabrudzenia
 • wysoka odporność antykorozyjna
 • dostępna z różnymi rodzajami powłok: Superior HB, Pladur Wrinkle, Pladur Relief iceCrystal, Zm EcoProtect

Powłoka SUPERIOR HB – nowa i wytrzymała powłoka mieszcząca się klasie  PREMIUM POŁYSK, posiada domieszkę akrylu i lakieru poliestrowego. Grubość powłoki wynosi 50 mikronów.

Powłoka  Pladur® Wrinkle – mat gruboziarnisty, liczna paleta kolorów pochodzących od znanych wzorców, system powlekania 2- warstwowy, grubość powłoki to minimum 35 mikronów.

Powłoka Pladur® Relief iceCrystal -blachy z prawnie zastrzeżoną strukturą powierzchni, mocna przypomina wykwity zmrożonego lodu system powlekania 3 – warstwowy. Minimalna grubość powłoki to 36 mikronów.

Powłoka Zm EcoProtect – zmodernizowana i ulepszona powłoka metaliczna, swoje szerokie zastosowanie  zawdzięcza użyciu stopu cynku i magnezu, zamiast dotychczasowej powłoki cynkowej. Posiada udoskonaloną ochronę oraz ma dłuższą żywotność.

Produkty wytwarzane przez firmę Blachotrapez wykonywane są ze stali pochodzącej z niemieckiej huty thyssenkrupp Steel Europe – światowego lidera branży. Traffic Blachy&Dachy dzięki współpracy z firmą Blachotrapez oferuje swoim klientom towar wysokiej jakości, który bardzo dobrze się sprzedaje i jest niezawodni. Podczas krycia dachów blachodachówką German Simetric zużywa się tylko optymalną liczbę arkuszy. Nie powstają odrzuty i nie ma konieczności często przycinania, co dodatkowo przekłada się na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Zakupując blachodachówkę Germania Simetric trzeba zdecydować się na odpowiednią powłokę, większość wybiera  Pladur® Wrinkle , która działa ochronnie i jest korzystna cenowo. W zależności od wyboru danej powłoki ochronnej, producent Blachotrapez udziela na produkt gwarancji nawet do 50 lat.

Współpraca i korzyści dla firmy Traffic Blachy&Dachy oraz Blachotrapez
 Firma Traffic Blachy&Dachy jest dystrybutorem produktów Blachotrapez, dzięki temu może oferować korzystne warunki zakupu dla indywidualnych klientów i inwestorów. Posiada zwiększony asortyment i zawsze umie trafić w gusta klienta.

Firma Blachotrapez użycza swoje produkt w celu sprzedaży dla firmy Traffic Blachy&Dachy, dzięki temu zwiększa swój popyt, a także rozpowszechnia własne towary na różne rejony.