Zmywarki do zabudowy

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń w domu, w którym zdarza się nam spędzać całkiem sporo czasu! Chcemy więc, aby wnętrze było nie tylko funkcjonalne, ale także ładne i spójne. Z pomocą przychodzą nam zmywarki do zabudowy. Czy wiesz na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Podpowiadamy!

Zmywarka – czy warto w nią inwestować?

Codzienne ręczne zmywanie naczyń może być nieco monotonne i czasochłonne. Jeżeli chcemy zaoszczędzić czas i spożytkować go na coś zupełnie innego, warto wyposażyć kuchnię w energooszczędną zmywarkę. To jedno urządzenie potrafi znacząco ułatwić nam wykonywanie codziennych obowiązków!

Z pomocą zmywarki mamy możliwość nie tylko szybkiego czyszczenia naczyń. Możemy również sprawić, że po myciu będą prezentowały się po prostu znakomicie! Wszystko za sprawą odpowiednich technologii i funkcji. Dzięki nim na naczyniach znajduje się mniej zacieków i są one idealnie czyste. Załadowanie zmywarki jest także bardzo proste i zajmuje zaledwie chwilę! Warto jednak pamiętać o tym, aby upewnić się, czy konkretne naczynia mogą być czyszczone właśnie w ten sposób. W takiej sytuacji pomocna okaże się szuflada na sztućce, w której w wygodny sposób umieścisz widelce, noże i łyżki.

Zmywarki do zabudowy – zawsze dopasowane do Twojej kuchni

Zmywarki do zabudowy to idealny wybór, jeżeli planujemy wygląd kuchni w najmniejszym detalu. Niektóre przestrzenie po prostu aż proszą się o zastosowanie spójnej zabudowy meblowej, która zostanie wykonana przez stolarza. Nowy front może zyskać między innymi lodówka, jak i właśnie zmywarka.

Warto pamiętać o tym, że zmywarka do zabudowy może cechować się obecnością przeróżnych funkcji czy technologii. Wiele zależy od tego, na jaki model ostatecznie się zdecydujemy.

Zmywarka do zabudowy Samsung

Szukasz energooszczednej a jednocześnie funkcjonalnej pojemnej i wytrzymałej zmywarki Koniecznie sprawdź, co może zaoferować Ci firma Samsung. Wariantów do zabudowy nie brakuje w asortymencie marki. Podczas zakupu zwróć uwagę między innymi na wymiary sprzętu. Masz większ rodzinę lub bardziej przestronna kuchnię? Wybierz wariant o szerokości 60 cm, a jeśli mniejszą, sięgnij po 45 cm

W wybranych modelach dostępny jest innowacyjny system mycia dolnego kosza WaterJet CleanTM, który pozwala na dokładne zmywanie z zachowaniem wysokiej klasy energetycznej. Oznacza to, że podczas zmywania i suszenia urządzenie zużywa w zależności od modelu nawet tylko 8 litrów wody. Ciesz się czystymi naczyniami oraz oszczędzaj prąd!  Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na przydatną funkcję Aqua Stop, która zabezpieczając przed zalaniem zapewnia pełne bezpieczeństwo.Funkcja działa nawet przy małym wycieku wody, a aplikacja SmartThings umożliwi Ci szybką kontrolę urządzenia Natomiast światło Info Light pozwoli Ci w łatwy sposób określić, czy zmywarka jeszcze pracuje.

A co powiesz na funkcję dezynfekcji? To właśnie ona pomaga skutecznie oczyścić m.in. butelkę czy kubeczek niemowlaka. W tym przypadku woda podgrzewana jest do 70°C. Usuwaj do 99.999% bakterii i zarazków*.

Na uwagę zasługuje również automatyczne otwieranie drzwi. Po zakończeniu pełnego cyklu drzwi zmywarki otwierają się na około 10 cm. W ten sposób naczynia szybciej się suszą i są gotowe do ich rozładowania.

 

*Usuwa nawet do 99.999% zarazków i bakterii, co zostało potwierdzone certyfikatem Intertek, grudzień 2020 r.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.