garnki aluminiowe

Wykonane z najwyższej jakości aluminium garnki, to pewność jakości i trwałości użytkowania. Posiadające szklane pokrywki produkty, dostępne w różnych pojemnościach, kształtach i rozmiarach spełnią wymagania każdej pani domu. Bardzo trwałe i solidne artykuły właściwie użytkowane służyć będą w każdej kuchni przez długie lata. Garnki z aluminium w szerokiej ofercie naszego sklepu posiadają powłoki nieprzywierające z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu gotowanie w nich jest przyjemne i proste. Różne kolory produktów ułatwią wybór takiego, który najlepiej pasował będzie do posiadanych już naczyń kuchennych.

Garnki aluminiowe do codziennego użytku w kuchni

Wykonane z trwałego aluminium garnki – pokrytego powłokami ceramicznymi i mineralnymi sprawdzą się w każdej kuchni, przy gotowaniu czy smażeniu każdego posiłku. Różnej wielkości produkty nadawać się będą do przygotowania małej ilości sosu beszamelowego, większej porcji ulubionego gulaszu, czy do ugotowania dużej ilości zupy dla całej rodziny. Piękne garnki z aluminium z funkcjonalnymi pokrywkami ze szkła, posiadające oryginalne powłoki NON STICK wewnątrz pozwolą na ugotowanie zdrowego jedzenia w niewielkiej ilości tłuszczu. Dzięki powłokom ceramicznym, czy mineralnym można smażyć mięsa, warzywa w odrobinie tłuszczu, bez obawy o przywieranie, czy przypalanie się potrawy. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy być pewni, że podajemy swojej rodzinie zdrowe i wartościowe posiłki. Trwałość użytkowania zapewniona jest użyciem przez producentów aluminium. Wszystkie pokrywki posiadają odpowietrzniki, dzięki czemu para może bez problemu wydostawać się na zewnątrz. Część z nich posiada też stalowe wzmacniające ranty. Idealnie dopasowane do garnków aluminiowych gwarantują gotowanie i smażenie na najwyższym poziomie.

garnki z aluminium bardzo cenione

Funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu czystości garnki aluminiowe

Część produktów można myć w zmywarkach, do części producenci zalecają mycie ręczne, dzięki czemu garnki z aluminium na dłużej pozostaną jak nowe. Przeznaczone są do użytku na wszelkiego rodzaju kuchenkach: gazowych, elektrycznych, ceramicznych, indukcyjnych. Pokrywy wykonane są z najwyższej jakości żaroodpornego szkła odpornego na stłuczenia. Grube ścianki i dna garnków idealnie akumulują ciepło, dzięki czemu jedzenie pozostaje gorące na długo po ugotowaniu, dodatkowo dzięki wielowarstwowym dnom zużywa się mniej energii do gotowania potraw. Wszystkie produkty wykonane są z największą starannością, są estetyczne, praktyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Odporne na zarysowania i bardzo trwałe. Dostępne w różnych kolorach umożliwiają dopasowanie do posiadanych już naczyń czy garnków. Wiele odcieni szarości, czernie, czy jaskrawe pomarańcze i czerwienie będę doskonale prezentować się w każdej kuchni, zarówno nowoczesnej jak i klasycznej. Wzmocnione powłokami mineralnymi produkty mają powierzchnię twardą jak z kamienia, dzięki czemu odporne są na uderzenia, zarysowania, nie odkształcają się pod wpływem wysokich temperatur. Produkty kupione raz, służyć będą przez dekady.