Mebella – niezawodne i solidne podstawy żeliwne do stołów

0
2250

Firma Mebella to działalność rodzinna, która istnieje na rynku od 1991 roku. Ma grono zadowolonych i stale powracających klientów. Zatrudnia specjalistów posiadających ogromną wiedzę z zakresu produkcji produktów żeliwnych, stalowych i drewnianych. Głównie zajmuje się wytwarzaniem blatów i podstaw żeliwnych do stołów kawiarnianych i barowych. Dysponuje rozbudowanym i nowoczesnym parkiem maszynowym oraz centrum obróbczym CNC, który umożliwia wykonywanie precyzyjnych wymiarów, cięć i obróbek materiału. Wszystkie produkty wytwarzane są według norm bezpieczeństwa i dostarczane do klientów z Polski, Singapuru, Czech i USA.

Podstawy żeliwne do stołów

Podstawy żeliwne do stołów wykonywane są przez specjalistów doskonale znających się na właściwościach przeróżnych metali i innych materiałów. Za pomocą podstaw żeliwnych do stołów klienci mogą skompletować dowolną konfigurację stolika kawiarnianego lub barowego.

Klienci zainteresowani podstawami do stołów mają możliwość wyboru bazy (mosiądz, stal lakierowana proszkowo, stal nierdzewna barwiona, stal nierdzewna polerowana, stal nierdzewna szlifowana, żeliwo). Zdecydować się mogą na kolumnę żeliwną, drewnianą, mosiężną lub stworzoną ze stali nierdzewnej. Ponadto to sami decydują o wymiarach bazy, wysokości podstawy oraz maksymalnym rozmiarze blatu.

Najczęściej klienci decydują się na postawy żeliwne do stołów, które są solidne, wytrzymałe i efektownie się prezentują. Posiadają kolumny zabezpieczające przed obracaniem blatu i stopki regulacyjno-poziomujące, które umożliwiają dowolną regulację wysokości. Wszystkie podstawy żeliwne do stołów malowane są metodą proszkową. Dodatkowo na specjalne życzenie klienta mogą mieć wybraną barwę z wzornika RAL.

Podstawy do stołów mogą być stworzone tylko z żeliwa lub żeliwa połączonego z innym materiałem. Duża popularnością cieszą się  podstawy ZL A 08, ZL A 09 i ZL Bis 3R.

Podstawa ZL A 08 charakteryzuje się wagą 17,5 kilogramów, wysokością 1060 BAR, 600 Coffe, 720 standard, maksymalnym rozmiarem blatu 800 oraz wymiarem bazy 430.

Kolejna z podstaw jest określana, jako ZL A 09. Odznacza się połączeniem żeliwa wraz ze stalą nierdzewną polerowaną. Podstawa waży 17 kilogramów, ma wysokość 1060 BAR, 600 Coffe, 720 standard, maksymalny rozmiar blatu wynosi 800, zaś wymiar bazy 430.

ZL Bis 3R to podstawa, która waży 14 kilogramów, posiada bazę oraz kolumnę wykonaną w całości z żeliwa, wysokość 720 standard, maksymalny rozmiar blatu 800 oraz wymiar bazy 480×420.

Gdzie można wykorzystać żeliwne podstawy do stołów?

Żeliwne podstawy do stołów są uznawane za wyjątkowo solidne i wytrzymałe produkty. Sprawdzają się w przeróżnych lokalach gastronomicznych, ponieważ są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Mogą stać się doskonałym uzupełnieniem blatu do stołu kawiarnianego, barowego lub restauracyjnego.

Ogromną zaletą podstaw żeliwnych jest ich dowolna regulacja wysokości. Podstawa może tworzyć wysoki stół barowy, a jednocześnie po zmianie wysokości stać się idealnie dopasowanym stolikiem kawiarnianym w przytulnej kawiarni. Podstawy żeliwne pokrywane są lakierem za pomocą metody proszkowej, która doskonale pokrywa i chroni powierzchnię żeliwa przed zarysowaniem lub uszkodzeniem.

Do każdego rodzaju podstawy żeliwnej bez problemu można dobrać blat do stołów w rozmaitym kształcie i rozmiarze. Ponadto blaty do stołów stworzone mogą być z rozmaitych materiałów drewnopochodnych i laminatów, które w prosty sposób umożliwiają montaż podstawy do blatu.