Mocne okucia i klamki do Twoich drzwi

Okucia na Twoich drzwiach muszą być mocne i wytrzymałe. Są wykonane z różnych tworzyw, metal, stal, mosiądz, aluminium.

Wszelkie okucia drzwiowe, klamki stanowią piękny element dekoracyjny drzwi. Musisz o te elementy dobrze zadbać, ponieważ drzwi są wizerunkiem w Twoim domu. Żeby ładnie wyglądały muszą być lśniące i zachwycać swoim blaskiem wszystkich. Jest duży wybór różnego rodzaju ozdób, klamek i  kołatek.

Okucia drzwiowe

Dobrze zadbane te drobne elementy będą długi okres czasu świeże i będą wyglądały jak nowe. Modne są kołatki w różnych kształtach i  odcieniach na przykład w kształcie lwa, smoka lub węża. Niektóre są tak unikalne i  wyjątkowe, że już z daleka przyciągają wzrok rzesze tłumów. Można postawić na klasyczne klamki, surowe i proste w wykonaniu, ale też na klamki bardziej fantazyjne i ciekawe.

Dobrze wyglądają klamki i szyldy na drzwiach w kolorze złotym, lub srebrnym. Wszelkie okucia drzwiowe, powinny Ci się podobać i pasować do Twojego indywidualnego gustu. Klamki muszą być funkcjonalne i efektywnie otwierać Twoje drzwi. Powinny  okucia drzwiowe, klamki cicho pracować i lekko i delikatnie się otwierać.

Muszą być na tyle mocne i dobrze zamontowane w drzwiach, aby wytrzymały jakieś gwałtowne szarpanie lub naciski. Dobrze pielęgnowane, będą Ci służyły wiele lat. Zawiasy w drzwiach są delikatnym elementem w drzwiach i trzeba regularnie o nie dbać. Okucia drzwiowe najlepiej jak będą w jednym kolorze wtedy całość będzie świetnie wyglądała.

Klamki do drzwi

Drzwi są Twoją Twoim zabezpieczeniem przed nieproszonymi gośćmi i  Twoją prywatną fortecą. Chronią Twój dobytek przed obcymi i złodziejami.

Okucia muszą idealnie pasować do drzwi, nie sprawiać Ci żadnych kłopotów przy otwieraniu i ich zamykaniu. Mechanizm zamykania drzwi musi być w miarę prosty i nie zbyt skomplikowany, abyś sobie szybko poradziła nieraz w awaryjnych sytuacjach. Zamiast tradycyjnych klamek w drzwiach są często stosowane pochwyty i gałki do drzwi.

Nasz asortyment jest bardzo bogaty i każdy wybierze swój ulubiony fason klamki lub zamka. Klamki do drzwi mogą mieć różne fajne wzorki lub nacięcia, co bardzo elegancko wygląda. Wszystko powinno być tak idealnie dopasowane i odpowiednio wymierzone, aby można było także powiesić na drzwiach skrzynkę na listy.

Drzwi w  swoim domu często otwierasz i każdy drobny element jest narażony na jakieś mikrouszkodzenia, więc możesz zadbać wcześniej o profesjonalny sprzęt, który jak najlepiej Cię zabezpieczy przed różnymi niespodziankami.

 Klamki

Klamki są dodatkowo zabezpieczone przed wyłamaniem ich i kradzieżą. Wiele klamek są cudownie wykończone i ozdobione, wzorami w postaci kwadracików, kratek, wzorów kwiatów, muszelek, gwiazd. Wielkość i kształt kołatek w wielu domach może nas zadziwiać, są nieraz bardzo dużej wielkości, okrągłe, a czasem prostokątne, każde coś wyrażają i coś nam przedstawiają.

Kołatki są ciężkie, aby, gdy ktoś zapuka do drzwi, domownik mógł szybko zareagować. Niektórzy ludzie po prostu chcą się wyróżnić od innych i montują na swoich drzwiach okucia drzwiowe, klamki nieraz bardzo dziwne i  odbiegające od klasycznych standardów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór klamek.

Najlepsze klamki na rynku

Można nabyć u nas klamki  na rozecie, okrągłe, kwadratowe. W masywnych dużych drzwiach ładnie i elegancko będzie wyglądała klamka ślicznie ozdobiona ciekawymi wzorkami. Ładnie mogą też wyglądać jako elementy zdobnicze małe owoce, listki lub kreski. Klamka musi być niewielka, lekka aby można było ją łatwo złapać i otworzyć drzwi. Mogą być zaokrąglone na końcach lub bardziej proste.

Źródło: http://www.domino-online.eu/okucia/drzwiowe.html