Premium AGD od Sterna Polska w Twoim domu

Produkty Premium AGD dostępne w ofercie dystrybutora Sterna Polska to możliwość wyposażenia domu w unikalne narzędzia łączące w sobie niepowtarzalny design i nowoczesną technologię. Mop Hizero, deska do prasowania Innosteam oraz urządzenia MAG produkowane przez Platiumed pozwalają zadbać o przestrzeń wokół nas oraz o nasze zdrowie i urodę. Poznaj produkty Premium AGD od Sterna Polska i znajdź dla nich miejsce w swoim domu!

Mop bioniczny Hizero – innowacyjność w procesie sprzątania

Mop bioniczny Hizero to innowacyjne urządzenie sprzątające, które zastępuje jednocześnie odkurzacz oraz tradycyjne mopy myjące podłogi. Zastosowane w nim rozwiązania technologiczne, jak odseparowanie zabrudzeń stałych od wody w pojemniku, pozwala na szybkie uzyskanie sterylnie czystej podłogi. Mop Hizero usuwa skutecznie wszelkie zabrudzenia i śmieci, następnie myje, wyciera i osusza podłogę. Po zakończeniu czyszczenia dokonuje natomiast samodzielnego procesu oczyszczania urządzenia. Jedyne, co musi zrobić jego użytkownik to wyrzucenie śmieci i wylanie brudnej wody z pojemników. Nic dziwnego, że wprowadzenie mopa Hizero na rynek zostało okrzyknięte „drugą rewolucją w sprzątaniu”.

Innosteam Plus – nowoczesny szwajcarski system do prasowania

Deska do prasowania Innsteam Plus nie tylko odznacza się niezwykle nowoczesnym wyglądem, ale również optymalnymi rozwiązaniami szwajcarskich inżynierów, którzy chcieli jak najbardziej usprawnić proces prasowania. Wykonana z polimerów stopa żelazka nagrzewa się raptem w 30 sekund i możemy nią prasować wszystkie rodzaje tkaniny, bez konieczności używania nakładek teflonowych czy zmiany temperatury urządzenia przy pomocy termostatu. Innowacyjny system parowy urządzenia umożliwia uzyskanie perfekcyjnego wyglądu ubrań, a ponadto nie wymaga ono odkamieniania, płukania czy czyszczenia, w odróżnieniu od tradycyjnych żelazek. Lekkość konstrukcji i doskonały poślizg w czasie prasowania powodują, że czynność ta odbywa się znacznie szybciej i sprawniej.

Platiumed dla zdrowia i urody

Urządzenia MAG 206 i MAG 202 produkowane przez firmę Platiumed to z kolei propozycja dla wszystkich osób, które chcą zadbać o idealny wygląd swojej skóry oraz zdrowie w zaciszu domowym. MAG 206 służy do elektroterapii,  magnetoterapii oraz terapii ultradźwiękowej zmniejszając stany zapalne, przyspieszając wchłanianie wysięków czy normalizując napięcie mięśniowe. MAG 202 zastępuje z kolei wizyty u kosmetyczki, dbając o elastyczność skóry poprzez działanie fal radiowych, dając doskonałe rezultaty dla poprawy struktury na twarzy i ciele.