stolik

Wielu z nas lubi dekorować swoją przestrzeń, aranżować wystrój pomieszczeń i często zmieniać koncepcje. Jednego dnia chcemy mieć jadalnię w stylu industrialnym, drugiego sypialnię w stylu glamour. Jednak nie da się ukryć, że częste przemeblowania oraz zmiany wystroju są dosyć kosztowne, więc mało kto realizuje każdy ze swoich pomysłów. Jeśli więc zależy nam na tym, aby dobrać uniwersalne elementy wyposażenia wnętrz, które w otoczeniu zmieniających się dekoracji, będą pasowały do różnych stylów, powinniśmy zainwestować w stolik drewniany na wymiar. Ten mebel niewątpliwie znajdzie zastosowanie w wielu ciekawych aranżacjach.

Stolik drewniany na wymiar – salon w stylu skandynawskim

Wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim są zazwyczaj dość chłodne, ze względu na to, że utrzymuje się je raczej w zimnych barwach. Króluje biel i szarość. Projektanci wnętrz skandynawskich lubują się naturalnych materiałach. W takiej kompozycji dobrze wyglądają meble wykonane z drewna, które ocieplą salon w stylu skandynawskim. Stolik drewniany wykonany na wymiar to idealny dodatek do tego typu wnętrza.

Stolik drewniany na wymiar – rustykalna kuchnia

Kuchnia w stylu wiejskim to marzenie wielu gospodyń, które z rozrzewnieniem wspominają wakacje spędzone u babci we wczesnych latach dzieciństwa. Ozdobą w rustykalnej kuchni mogą być suszone kwiaty czy wiszące warkocze czosnku. Drewno jest wszechobecne w takim wnętrzu więc stolik drewniany na wymiar sprawdzi się świetnie. Najlepiej będzie wyglądał model z widocznym usłojeniem np. wykonany z dzikiego dębu. Tutaj https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/drewniane-stoliki/ można zobaczyć jak wyglądają takie meble.

Stolik drewniany na wymiar – nowoczesna sypialnia

Styl nowoczesny to przede wszystkim minimalizm oraz funkcjonalność. Dlatego właśnie stolik drewniany zrobiony na wymiar, który ustawisz przy łóżku, będzie doskonałym dopełnieniem nowoczesnej stylizacji. Taki mebel jest elegancki nawet bez rzeźbień i ozdobników, a jednocześnie także spełnia kilka praktycznych funkcji.