Stylowe zasłony

Zasłony w łagodnym kolorze białym świetnie wpiszą się w stylistykę dowolnego wnętrza. Można nimi ozdabiać pomieszczenia urządzone klasycznie oraz w nowoczesnym stylu. Gotowe zasłony białe mają wysokie walory dekoracyjne, stanowią ochronę przed światłem słonecznym oraz wzrokiem przechodniów. Wysokogatunkowe tkaniny są przyjemne w dotyku, a dzięki odpowiednim rozmiarom i systemom montażu łatwo można ułożyć je na karniszu.

Gotowe zasłony gładkie, z fakturą oraz we wzory

Eleganckie zasłony białe przygotowuje się w kilku wariantach do wyboru. Są to zarówno gładkie tkaniny bez dodatkowych zdobień, jak i zasłony z wyżłobioną fakturą lub stylowymi wzorami. Na oknie zawiesić można minimalistyczne zasłony gładkie o różnym stopniu przepuszczalności światła. Obok cienkich tkanin na taśmie lub przelotkach, do wyboru są także grubsze zasłony przyciemniające, idealne zwłaszcza do sypialni.

Biały materiał dobrze prezentuje się na oknie, a dodatkowo rozświetla i orzeźwia wnętrze. Na zasłonach białych często pojawiają się dodatkowe wzory, które świetnie kontrastują z kolorem tkaniny. Popularne są motywy egzotyczne, wzory geometryczne, kolorowe kwiaty, czy poziome pasy. Intensywne kolory dodają aranżacji charakteru, a łagodna biel dba o spójność wystroju. Białe zasłony we wzory pasują zwłaszcza do salonów i jadalni. Po zawieszeniu na oknie wzór układa się estetycznie i jest widoczny równomiernie na całej powierzchni tkaniny.

Zasłony białe z wygodnym systemem montażu

Biały materiał dobrze odbija światło słoneczne i optycznie powiększa pomieszczenie. Zasłonę sięgającą ziemi łatwo można upiąć na oknie, a jej ułożenie zajmuje zaledwie kilka minut. Stylowe zasłony białe posiadają bowiem wygodne systemy montażu, takie jak przelotki i gotowe taśmy. Materiał na przelotkach wystarczy założyć na karnisz, a następnie dowolnie rozłożyć na oknie. W zależności od potrzeb upięcie może być gęste lub rzadkie. W przypadku zasłon białych na taśmach można precyzyjnie dobierać sposób upięcia. Raz pomarszczona tkanina zostanie na swoim miejscu, a jej montaż na karniszu odbywa się za pomocą żabek. Rodzaj mocowania zasłony można dobrać do swoich preferencji.

Tkaniny tworzone są w kilku rozmiarach. Długość zasłon dopasować można do wysokości pomieszczenia oraz szerokości danego okna. Wyborowi podlega również stopień zaciemnienia, jaki proponuje dany rodzaj materiału. Część zasłon gwarantuje pełne pokrycie i zaciemnienie okien, co chronić będzie wnętrze przed światłem słonecznym oraz wzrokiem przechodniów. Serdecznie polecamy zasłony białe ze sklepu https://www.firantex.pl/pol_m_Zaslony_Wg-koloru_Zaslony-biale-461.html.