WYZWANIE: RODZINNA LODÓWKA NA LATA

Rozumiejąc znaczenie chłodziarko-zamrażarki w życiu każdej rodziny z dziećmi, marka Liebherr stworzyła serię specjalnych lodówek. Wyposażono je w ciekawe rozwiązania i nowoczesne technologie, które zapewniają maksymalny komfort przechowywania żywności. To taki rodzinny superbohater, który stoi na straży świeżości jedzenia, lecz sam z siebie wiele nie potrzebuje.

Jaka powinna być rodzinna lodówka? Wielozadaniowa, tak jak wielozadaniowi są rodzice. Dowiedzieć się można tego m.in. ze strony https://www.swiezystart.pl. Co więcej? Powinna zapewniać sporo miejsca do przechowywania oraz dłużej wytrzymywać świeżość produktów takich jak mięso, ryby czy warzywa. Ponadto ważne jest, aby wewnętrzny układ półek można było modyfikować według potrzeb. Wiadomo, że rodzinne święta oznaczają mnóstwo zapasów, które trzeba spałaszować, ale wcześniej – gdzieś je pomieścić i zachować ich świeżość jak najdłużej. Rodzinna lodówka side by side powinna spełniać te potrzeby na szóstkę z plusem.

JAKA LODÓWKA SIDE BY SIDE

JAKA LODÓWKA SIDE BY SIDE DLA RODZINY?

Dla dużych rodzin lub osób, które z gotowaniem związały swoje życie zawodowe najlepsza będzie lodówka side by side. Np. model Liebherr SBSes7165 posiada obszerne szuflady wykorzystujące technologię Bio Fresh. Stworzone są do przechowywania świeżych produktów, jak owoce, warzywa, nabiał, ryby czy mięso. Dzięki temu, iż utrzymują optymalną temperaturę, pozwalają na długo zachować świeżość, aromat i smak żywności. Ponadto ten model posiada dodatkowa komorę do przechowywani win wyposażoną w półki z drewna bukowego. Z kolei rodzinna lodówka side by side Liebherr SBSesf7212 to niezwykle pojemne urządzenia, które posiada dużo dodatkowej przestrzeni do mrożenia, pozwalającej przechowywać ogromne ilości mrożonek. To nieocenione ułatwienie w przypadku dużej rodziny. Układ półek można modyfikować na wiele sposobów, a powłoka ze stali jest odporna na zadrapania i ślady rąk.

POJEMNOŚĆ, TECHNOLOGIE, WYKOŃCZENIE

Jeśli jednak interesuje Cię lodówka klasyczne, jednodrzwiowa, która zmieści się w niewielkiej kuchni, sprawdź ofertę Liebherr na modele CBNPes5758 Premium oraz DNHml43X13. Pierwsza posiada szuflady Bio Fresh, teleskopowe prowadnice, cichy domyk, technologię No Frost oraz elegancki design z wykończeniem ze stali szlachetnej.  To lodówka klasy A