Który mężczyzna nie marzył od małego o własnym samochodzie? Mali chłopcy zbierają je w formie miniaturowych autek, by potem bawić się nimi w wyścigi. Znają także logo każdej marki i rozpoznają wszystkie modele aut. Lubią siadać w samochodzie na kolanach swoich ojców i kręcić kierownicą udając, że są rajdowcami Formuły 1. Czy może być w takim razie lepszy prezent dla małego fana motoryzacji niż meble samochodowe do jego pokoju?

Łóżko samochodowe

Meble dla dziecka nie muszą być nudne, proste i klasyczne. A łóżko samochodowe MG 3D na pewno nie jest! Wręcz przeciwnie – to idealna dekoracja pokoju, a nawet jego główny element, który będzie od progu zachwycał swoim niepowtarzalnym wyglądem. To także niezwykle wygodne łóżko, w którym Twój mały chłopiec będzie śnił sny o wyścigach Formuły 1! Dodatkowo wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, które są bardzo trwałe i wytrzymałe – doskonałe do zabaw! Pozwól dziecku zostać rajdowcem w swoim własnym pokoju i spełnij jego marzenie o łóżku samochodowym!

W sklepie internetowym Sarenka znajdziesz je w kolorze żółtym, czerwonym, niebieskim, białym, czarnym, zielonym oraz różowym. Możesz także dokupić do niego kolorowe światła LED montowane od spodu i regulowane na pilot oraz dotykowe światła umieszczane z przodu, a także rejestrację, np. z imieniem dziecka. To jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność łóżka samochodowego i sprawi, że będzie wyglądało niemal jak prawdziwe auto!

Łóżko chłopięce w stylu Formuły 1

Maluchy nie lubią nudy, dlatego wybierając dla nich meble warto połączyć funkcjonalność z ciekawym wyglądem! Idealnym wyborem będzie łóżko samochodowe MG Plus, które na pewno zachwyci każdego chłopca! W sklepie Sarenka dostępne jest w kolorze żółtym, czerwonym, niebieskim, białym oraz czarnym. Tak jak w poprzednim przypadku – możesz je mieć dodatkowo ze światłami LED oraz rejestracją z dowolnym napisem.

Takie łóżko to nie tylko miejsce do wypoczynku, które zachwyca przy okazji swoim stylowym i nietypowym wyglądem, ale również idealny kącik do zabawy dla dziecka. Każdy chłopiec na pewno będzie uwielbiał spędzać tam czas bawiąc się w wyścigi samochodowe!

Jeśli kiedykolwiek miałeś problemy z usypianiem dziecka, które nie lubiło spać samo – zapomnij o tym. Teraz z pewnością te problemy się skończą! Maluch będzie sam z chęcią wędrował wieczorem do łóżka.

Meble samochodowe nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru! Jeśli chcesz sprawić je swojemu dziecku – koniecznie zajrzyj do sklepu Sarenka, gdzie znajdziesz szeroki wybór łóżek samochodowych.